Słodki stół na weselu - zrób go sam! 0
Słodki stół na weselu

Słodki stół staje się coraz popularniejszy na przyjęciach weselnych. Jego przygotowanie wcale nie jest trudne i czasochłonne, za to walory smakowe oraz efekty wizualne mogą zachwycić niejednego gościa. Sprawdź, co powinno się na nim znaleźć oraz, jak go gustownie ozdobić, aby stworzyć piękną dekorację ślubną.

czytaj całość »
Podziękowania dla rodziców podczas wesela – jakie wybrać? 0
Podziękowania dla rodziców podczas wesela – jakie wybrać?

Podczas wesela jest kilka momentów, o które należy szczególnie zadbać. Należą do nich podziękowania dla rodziców, które przestały być już tylko tradycyjnym prezentem, ale stanowią przede wszystkim sentymentalną pamiątkę podarowaną bliskim na lata. Pary często nie mają pomysłu na to, co podarować rodzicom. W tym artykule przedstawimy kilka inspiracji i gotowych rozwiązań, które idealnie sprawdzą się na każdym przyjęciu. 

czytaj całość »
Planowanie ślubu i wesela - ślubny planer 0
Planowanie ślubu i wesela - ślubny planer

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu. Jest to związane z faktem, że moment ślubu uważa się za całkowite usamodzielnienie młodego człowieka i rozpoczęcie życia na własny rachunek i według własnych zasad. 

czytaj całość »
Czy świadek musi być bierzmowany ? 0
Czy świadek na ślubie kościelnym musi mieć bierzmowanie?

W oparciu o normy ogólne funkcję świadka wypełnia osoba ochrzczona lub nieochrzczona, funkcji tej nie mogą wypełniać dzieci, ludzie umysłowo chorzy, nieprzytomni oraz osoby jednocześnie głuche oraz niewidome. Biorąc pod uwagę świętość związku sakramentalnego domaga się, by za świadków ślubu były osoby o odpowiednich kwalifikacjach moralnych.

 

 

czytaj całość »
Czy świadek musi być pełnoletni? 0
Czy świadek musi być pełnoletni?

Jednym z podstawowych zadań Pary Młodej jest wybór świadków.  Niektórzy z Was mają takie osoby upatrzone długo, długo przed zaręczynami, ale co w przypadku kiedy najbliższa nam osoba nie jest pełnoletnia?

czytaj całość »
Ślub w jesieni 0
Ślub w jesieni

Ślub jesienią może być magiczny, szybko zapadający zmrok, przytulne rozgrzewające wnętrze, lampka czerwonego wina, oraz widok kochającej się pary może być wspaniałą rozrywką dla gości weselnych po zapomnianym  lecie. jak zadbać o dekoracje ślubne jesienią? Kolory przewodni wesela może nawiązywać do natury, koloru drzewa, zmieniających się kolorów liści, kwitnących wrzosów, wilgotnego mchu oraz burgundu, który jest kolorem grzanego wina. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl