Przygotowania do ślubu idą pełną parą? To świetnie! Ale, ale – czy pomyśleliście już o zaproszeniach dla świadka i świadkowej? Przecież bez nich – ani rusz! Świadek weselny, a także świadkowa weselna to przecież jedne z ważniejszych ról na Waszym weselu i warto sprawić, aby osoby, które wybraliście do pełnienia tej funkcji poczuły się od początku do końca wyjątkowo! Bo to przecież, w dużej mierze, właśnie dzięki nim, wyjątkowe będzie także Wasze wesele.

W tym miejscu gorąco polecamy Wam nasz niebanalny sposób na poproszenie o bycie świadkiem!

Oficjalną prośbę o świadkowanie potraktujcie z humorem i dołączcie do niej elegancką skrzynkę na alkohol z Waszym spersonalizowanym tekstem – takim od serca! Jesteśmy przekonani, że wybrana przez Młodą Parę będzie zaszczycona, dumna i bardzo miło zaskoczona!

Jeśli wolicie unikać prezentów alkoholowych – to zamiast skrzynki na alkohol wybierzcie np. pudełko-niespodziankę – można w nim ukryć ulubione słodycze przyszłego świadka, pięknie napisane zadania, które, zgodnie z tradycją, spoczywają na świadku weselnym, albo mini napoje na „kaca” po weselu – z naszymi pudełkami ogranicza Was tylko wyobraźnia!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl