UPRZEJMIE PROSIMY ZWRACAĆ UWAGĘ NA TERMIN REALIZACJI

Chcielibyśmy podkreślić, że każdy nasz produkt jest wykonywany indywidualnie pod zamówienie. Nie posiadamy zapasów magazynowych.

Chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na istotność terminów realizacji zamówień. Prosimy pamiętać, że ilość dni podana jest w dniach roboczych, a termin realizacji jest dniem wysyłki. Ze względu na większe niż zwykle zainteresowanie naszą ofertą, mogą wystąpić opóźnienia w dostawie. Mimo naszych najszczerszych chęci, musimy Was poinformować, że nie będziemy już w stanie przyjąć zamówień z terminem realizacji na Środę Popielcową. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Dekoracje WIELKOPOSTNE

PROSIMY O ZWRÓCENIE UWAGI NA TERMIN REALIZACJI - KAŻDY PRODUKT MUSIMY WYKONAĆ OSOBIŚCIE. 

Wielki Post to szczególny okres w życiu Kościoła. Rozpoczyna się Środą Popielcową i trwa bez niedziel aż 40 dni. Nasze dekoracje, mają pomóc lepiej przygotować się na Zmartwychwstanie.

W ofercie napisy "Zbawienie przyszło przez krzyż”, „Post, jałmużna, modlitwa”, to najczęściej słyszane i powtarzane słowa kojarzące się z okresem wielkopostnym. Nasze dekoracje wykonane są z wysokiej jakości materiałów, na bazie drewna. Duże, starannie wycięte litery, umieszczone są na specjalnie dedykowanym stojaku. Proponujemy tabliczki wielkopostne, koło z napisami i grafiką, które będzie ozdobą kościoła, kaplicy, salki katechetycznej, korytarzy szkolnych a nawet domu. Istnieje możliwość wybrania własnego napisu. Jeśli w ofercie brakuje odpowiedniego wzoru, po prostu skontaktuj się z nami i powiedz nam o tym.

Proponujemy również  Koronę Cierniową, wyciętą laserowo ze sklejki brzozowej (w 3 rozmiarach). Ta wyjątkowa symbolika Wielkiego Postu może być umieszczona na krzyżu, stole, powieszona na ścianie czy być w centrum dekoracji Grobu Pańskiego. Przygotowaliśmy również niezwykłe, płonące czerwienią Serce Bolesne Jezusa. Otoczone jest cierniem, z krzyżem nad nim jako centrum chrześcijańskiej prawdy dotarcia do Zmartwychwstania- najważniejszego celu i sensu życia każdego człowieka. 70- centymetrowy banner przekazem dotrze do każdego.

Wszystkie dekoracje są wykonane ze szczególną troską o detale, z wysokogatunkowej sklejki i z najlepszych materiałów. Są trwałe, a co za tym idzie, posłużą przez lata.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl