Dekoracje WIELKOPOSTNE

Dekoracje na Wielki Post

Wielki Post to szczególny okres w życiu Kościoła. Rozpoczyna się Środą Popielcową i trwa bez niedziel aż 40 dni. W polskich świątyniach aranżuje się specjalne dekoracje, które w czasie pokuty i oczekiwania na Zmartwychwstanie pomogą lepiej przygotować się do Wielkanocy.

Symbolika Wielkiego Postu jest bogata i różnorodna. Na ołtarzach pojawiają się zakryte kirem krzyże, napisy uzmysławiające wielkość wydarzeń. AleDekoracje wychodząc naprzeciw potrzebom, przygotowały szereg wielkopostnych motywów sakralnych. W ofercie napisy, które można ustawić na ołtarzu głównym lub w nawach bocznych, również przed Grobem Pańskim. „Zbawienie przyszło przez krzyż”, „Post, jałmużna, modlitwa”, to najczęściej słyszane i powtarzane słowa kojarzące się z okresem wielkopostnym. Nasze dekoracje wykonane są z wysokiej jakości materiałów, na bazie drewna. Duże, starannie wycięte litery, umieszczone są na specjalnie dedykowanym stojaku. Proponujemy tabliczki wielkopostne, również koło z napisami i grafiką, które będzie ozdobą każdego kościoła czy kaplicy. Istnieje możliwość wybrania własnego napisu, który będzie pasował do danej świątyni. Jeśli w ofercie brakuje odpowiedniego wzoru, po prostu skontaktuj się z nami i powiedz nam o tym.

Proponujemy również  Koronę Cierniową, wyciętą laserowo ze sklejki brzozowej (w 3 rozmiarach). Ta wyjątkowa symbolika Wielkiego Postu może być umieszczona na krzyżu, stole, powieszona na ścianie czy być w centrum dekoracji Grobu Pańskiego. AleDekoracje przygotowały również niezwykłe, płonące czerwienią Serce Bolesne Jezusa. Otoczone jest cierniem, z krzyżem nad nim jako centrum chrześcijańskiej prawdy dotarcia do Zmartwychwstania- najważniejszego celu i sensu życia każdego człowieka. 70- centymetrowy banner przekazem dotrze do każdego.

Wszystkie dekoracje są wykonane ze szczególną troską o detale, z wysokogatunkowej sklejki i z najlepszych materiałów. Są trwałe, a co za tym idzie, posłużą przez lata.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl