Podziękowania dla rodziców

Są chwile,w których czujemy, że proste – DZIĘKUJĘ! - to za mało. Podczas planowania i przygotowań do ślubu narzeczeni często zastanawiają się co podarować rodzicom w dniu ślubu jako podziękowanie? Co, w ten wyjątkowy dzień, będzie właściwym prezentem dla mamy, dla taty?

Jaki więc powinien być prezent dla rodziców na ślubie? Na pewno elegancki. Zabawne upominki zostawcie na inne okazje. Wasz ślub to dla rodziców wyjątkowe chwile i takie też – wyjątkowe podziękowania należą się im za ich trud, poświęcenie i zaangażowanie.

Warto też pamiętać, że prezent dla mamy i taty na weselu, nie jest dla niech najważniejszy, bo przecież o wiele ważniejsze jest szczęście ich dziecka, które właśnie zaczyna nową drogę życia, ale warto podrzemywać tę sympatyczną tradycję i przygotować podziękowania dla rodziców w formie spersonalizowanego, pamiątkowego upominku.

W tej roli świetnie sprawdzi się choćby, dostępna w naszym sklepie, elegancka ramka z plakatem, na którym Para Młoda może zamieścić własne, z serca płynące, słowa podziękowań. Ten niezobowiązujący prezent miło zaskoczy rodziców i będzie wyjątkową pamiątką na wiele lat. Podobnie zresztą jak drewniana skrzynka z napisem: Kochanym Rodzicom, w którą można zapakować pamiątkowe prezenty dla Mamy i Taty.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl