PREZENT DLA ŚWIADKÓW

Świadek i Świadkowa to jedni z ważniejszych osób na weselu! Zazwyczaj są bliscy sercom Młodej Pary i oczywiście pełnią bardzo ważną rolę w tym wyjątkowym dniu. Warto więc sprawić im miłą niespodziankę i odpowiednio wcześniej przygotować podziękowania dla świadków. Może to być pamiątkowa biżuteria, słodycze, albo dobry alkohol dla świadka i kwiaty dla świadkowej..

Zadbaliśmy o to, aby prezenty dla świadków były jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki personalizacji. Wybierając na przykład personalizowaną skrzyneczkę na prezent dla świadkowej warto zamieścić na niej datę ślubu, wpadającą w ucho sentencję, napisane piękną czcionką słowo: dziękujemy! Jeśli świadkowie młodej pary to jej dobrzy znajomi podziękowanie dla świadka i świadkowej mogą mieć zabawną, oryginalną formę! Ważne jednak, aby wręczone były w sposób uroczysty i dostojny. Jednym z bestsellerów na stronie https://aledekoracje.pl/ są eleganckie, drewniane skrzynki na wino z podziękowaniami właśnie dla świadków! Ten prosty prezent nabiera charakteru właśnie dzięki niebanalnemu opakowaniu, które w przyszłości będzie też miłą pamiątką.

Rola Świadka i Świadkowej na przyjęciu weselnym to zaszczyt i uznanie dla osób wybranych do tej tradycyjnej funkcji – już sam fakt wybrania właśnie ich do pełnienia tej sympatycznej funkcji to z pewnością dla nich ogromne wyróżnienie – niech więc prezent na podziękowanie dla świadków będzie miłym dla nich dowodem na to, że doskonale poradzili sobie w powierzonych im rolach. Na naszej stronie znajdziecie Państwo całkiem sporo inspiracji, a któraś z nich z pewnością okaże się idealnym pomysłem na prezent dla świadków.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl