JESTEŚMY NA URLOPIE 10-17 CZERWCA
 
facebook youtubeinstagram
Alleluja z AleDekoracje 0
Alleluja z AleDekoracje

Szykujemy się więc na radosne święta w gronie przyjaciół i rodziny, także tej zawodowej. Szukamy ozdób, które zaczarują nasz stół świąteczny, a nasze domy i firmy zamienią w prawdziwie wiosenne Alleluja! A jeśli już prawdziwe Alleluja, to z AleDekoracje.

Z czym kojarzy nam się Wielkanoc? Przede wszystkim z jajkami, pisankami, wszelakiego rodzaju wydmuszkami i akcesoriami z tym związanymi. Przygotowujemy więc koszyczek, stół i dekoracje.

Na drzwiach wieszamy wianek wielkanocny by wszyscy wokół widzieli, że zbliża się radosne święto wiosny i zmartwychwstania. Rozglądamy się za pięknymi dekoracjami, których nie może zabraknąć na ten czas w naszym otoczeniu.

Dekoracja na drzwi wielkanoc

Może więc ozdoby wielkanocne ze sklejki? Jest to obecnie najczęściej spotykana alternatywa dla kruchych i nietrwałych pisanek. Wszelkiego rodzaju ozdoby wielkanocne ze sklejki, a więc zawieszki wielkanocne w kształcie jaj, kurczaków, zajączków i kurek, umieszczone w różnych pomieszczeniach, nadadzą magicznego klimatu naszym wnętrzom, nie tylko domowym, ale i firmowym i z powodzeniem każdy świat uczynią weselszym.

Zawieszki wielkanocne ze sklejki

Drewniane jajka, także spersonalizowane, to gotowy prezent dla naszych najbliższych, pewien symbol rodzinności i ciepła domowego ogniska. Warto również zaopatrzyć się w stojaki na pisanki. Wówczas będziemy mieć pewność, że nasze jajka będą nie tylko bezpieczne, ale i pięknie wyeksponowane. Do duszy dociera się przecież patrząc.

Zawieszki wielkanocne personalizowane

Stół ozdobić można na wiele sposobów. Pośród wiosennych kwiatów kicać powinny drewniane zajączki, spoglądając na świat, który budzi się właśnie do życia. Tyle radości można mieć robiąc naprawdę tak niewiele. Pamiętajmy o tym, że to my tworzymy świat świątecznego nastroju naszym bliskim, rodzeństwu, rodzicom, dzieciom, które na zawsze zapamiętają tylko te magiczne chwile przy rodzinnym stole. To my tworzymy tradycje i kształtujemy zwyczaje.

Ciekawym pomysłem są spersonalizowane życzenia na pisankach, które będzie można postawić na stole, biurku, segmencie mając świadomość, że dotarły one do nas od kogoś, komu zależało na tym, by były naprawdę wyjątkowe. To też propozycja dla tych, którzy wysyłają tradycyjne życzenia pocztą, a także dla firm i zakładów pracy. Coraz częściej to właśnie takie indywidualne życzenia wręcza się pracownikom okazując im w niecodzienny sposób życzliwość i szacunek dla pracy jaką świadczą dla nas. Taki prezent nie pójdzie przecież w zapomnienie i będzie cieszył oko przez cały okres wielkanocny.

A gdy już zasiądziemy do wielkanocnego śniadania, pośród jajek i zajęcy, ozdób i wyjątkowych dekoracji, sięgniemy po serwetnik i rozpoczniemy świąteczną ucztę, nie zapomnijmy o życzeniach płynących prosto z serca. Niech te święta będą zielone, wyjątkowe i pełne magii. Niech radosne Alleluja zabrzmi w każdym domu. AleDekoracje niech towarzyszą Wam w tych wyjątkowych chwilach. Jesteśmy w końcu po to, by nieść radość!

 

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl