JESTEŚMY NA URLOPIE 10-17 CZERWCA
 
facebook youtubeinstagram
Inspirujące cytaty ślubne na ściankę za stołem prezydialnym. 0
Inspirujące cytaty ślubne na ściankę za stołem prezydialnym.

Jeśli organizujesz ślub, na pewno wiesz, jak wiele detali trzeba przemyśleć, aby wszystko dopięte było na ostatni guzik. Dekoracje sali weselnej to jedna z najważniejszych kwestii, która przyciąga uwagę i sprawia, że sala weselna wygląda jeszcze piękniej. Jednym z coraz bardziej popularnych elementów dekoracyjnych na ślubach są napisy i cytaty na ściankę weselną. Nie tylko dodają uroku, ale także podkreślają ważność i niepowtarzalność tego wyjątkowego dnia.

Napis lub cytaty na ściankę za stołem prezydialnym, czyli tym, przy którym siedzi para młoda, to jeden z pomysłów na dekorację, która może przyciągnąć uwagę gości. Taki detal z pewnością wprowadzi romantyczny i pozytywny nastrój, a także będzie doskonałym tłem na zdjęcia. Wybór odpowiedniego napisu lub cytatu jest kluczowy, dlatego warto wybrać taką frazę, która będzie odzwierciedlała charakter pary i ich związek.

Oto kilka propozycji inspirujących napisów i cytatów ślubnych, które mogą stanowić idealną dekorację na ściankę za stołem prezydialnym:

Razem lepiej
Na zawsze razem
Wszystko, czego potrzebujesz, to miłość
Twoje usta, twoje oczy, twoje serce - są moje na zawsze
Miłość nie jest liczbą dni, jakie spędzamy razem, ale dni, które pamiętamy razem
Najpiękniejsze historie miłosne zaczynają się od "było sobie razem"
Razem jesteśmy kompletni
Miłość jest jak wiatr - czujesz ją, ale nie widzisz

Nie zapominaj, że napisy lub cytaty na ściankę weselną mogą być również po angielsku. Oto kilka propozycji:

Forever and always (Na zawsze i zawsze)
Love is all you need (Miłość jest tym, czego potrzebujesz)
You are my happily ever after (Jesteś moim "szczęśliwie po wieki wieków")
Two hearts, one love (Dwa serca, jedna miłość)
Till the end of time (Aż do końca czasu)


Pamiętaj, że wybór napisu lub cytatu to indywidualna sprawa, która powinna być dopasowana do stylu wesela i charakteru pary. Dobrze dobrana dekoracja z pewnością sprawi, że ślub będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany.

Jeśli zdecydujesz się na umieszczenie cytatu na ściance za stołem prezydialnym, warto zwrócić się do profesjonalisty, który wykona go z dbałością o każdy detal. W pracowni aledekoracje.pl specjalizujemy się w tworzeniu dekoracji ślubnych, w tym również w napisach ślubnych na zamówienie. Nasze realizacje charakteryzują się wysoką jakością wykonania i estetyką, a każdy napis tworzony jest indywidualnie, zgodnie z życzeniami pary młodej. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej wyceny i wykonania wymarzonej dekoracji na Twój wyjątkowy dzień.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl