Ślub w jesieni 0
Ślub w jesieni

Wesele jesienią ma tyle samo przeciwników ilu zwolenników. Chyba najczęściej wskazywanym plusem w organizacji wesela w jesieni jest dostępność usług, zazwyczaj wszyscy biją się o letnie terminy w związku z czym na wymarzoną sale trzeba czekać nawet 3 lata,  jeżeli razem z ukochanym zależy Wam na zorganizowaniu uroczystości w wymarzonym miejscu, a chcielibyście zrobić to jak najszybciej to wybranie jesiennego terminu będzie właściwą decyzją. Kolejnym plusem wskazywanym przez osoby organizujące ślub jesienią jest szybko zapadający zmrok, nadchodzący wieczór ośmiela gości weselnych do szybszego wyjścia na parkiet. 

Dodatkowym atutem ślubu w jesieni jest szeroka możliwość dobrania dekoracji sali weselnej. Dekoracje ślubne jesienią nawiązują do natury. Polecanym przez nas motywem na weselu w jesieni jest nawiązanie do drewna. Polecamy zastosowanie drewnianych krążków, na których para młoda ustawi świece, które ocieplą wnętrze,  drewniane krążki mogą posłużyć jako podkładka pod kwiaty, podstawa pod tort, a nawet jako symboliczny plaster drewna księga gości weselnych.

Na jesiennym weselu z motywem drewna polecamy drewniany napis na stół Pary Młodej. Napis na stół z nazwiskiem, lub inicjały Panny Młodej i Pana Młodego. Poza imionami Pary młodej, które można ustawić na stole, polecamy zastosowanie drewnianej ozdoby na tort weselny. Toppery na tort ślubny stały się już tradycją oraz nieodłącznym elementem atrakcji na weselu.

Wesele jesienne kojarzy się również z wilgotnym mchem, który porasta polskie lasy. Kompozycje gdzie mech jest bazą można wypełnić żołędziami, kasztanami, gałązkami z owocami dzikiej róży, czerwoną jarzębiną. Mchem można również okleić powyżej polecane drewniane krążki, które następnie mogą posłużyć jako rustykalne pudełko na obrączki.

Pudełko na obrączki mech

 

Skoro już wspomniałam o czerwonej jarzębinie, to będzie ona pięknie komponowała się z wszystkimi drewnianymi dekoracjami, jarzębina idealnie nada się na dekoracje wiejskiego stołu lub stołu z dziczyzną. 

Do dekoracji sali weselnej oraz kościoła jesienią wykorzystajcie koniecQznie żywe barwy, którymi charakteryzuje się jesień. Czerwień, złoto, burgund, żółty, brąz wszystkie odmiany pomarańczu a szczególnie mocny rudy. Pomarańczowy kolor wpleść można przy pomocy wydrążonej dyni, z której możemy wykonać świeczniki i wazony, które pięknie ozdobią stoły weselne.  Dekoracja jesiennego wesela jest niesłychanie bogata  pokrowce na krzesła z juty, koronkowe obrusy, powieszone na krzesłach kocyki serwetki utrzymane w tonacji złota, miedzi, burgundu.

Jeżeli zastanawialiście się jeszcze czy dekoracja sali weselnej w jesieni jest nudna, to wydaje nam się, że rozwialiśmy te wątpliwości.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl