Sklep internetowy z dekoracjami i akcesoriami na ślub aleDekoracje.pl oferuje spersonalizowane napisy weselne. W tym wyjątkowym dniu nie może przecież zabraknąć akcentów ozdobnych, które utworzą jedyny i niepowtarzalny klimat.

Zacznijmy więc od domu Panny Młodej i Pana Młodego. „Pierwsze napisy” powinny znaleźć się już w pokoju, w którym mają miejsce przygotowania do ślubu. Tu właśnie jest przecież początek małżeńskiej drogi, którą utrwala fotograf i kamerzysta. „Dom panny młodej”, „Dom pana młodego”, a przy wyjściu z klatki, domu, posesji, „Brama Weselna”, przez którą z gniazda rodzinnego wychodzi się ku nowemu życiu, to napisy najchętniej umieszczane przez weselników.

Dekoracje sali weselnej są nieodłącznym elementem każdej uroczystości ślubnej. Napisy weselne świetnie prezentują się na fotografiach, a co najważniejsze, przyciągają wzrok gości. Bo przecież w tym dniu chodzi o romantyczną atmosferę i skierowanie uwagi na miłość bohaterów tego wydarzenia. Bez wątpienia pomagają w tym odpowiednie dekoracje, dopasowane do charakteru uroczystości, starannie dobrane stylem i kolorystyką.

Napisy ślubne z pleksi i sklejki skradną serca wszystkich uczestników przyjęcia. Będą znakomicie prezentować się jako napisy nad domem weselnym „Witamy Weselnych Gości”, a wkomponowane w ściankę weselną, znajdującą się za stołem Młodej Pary, doskonale wyjdą na zdjęciach i filmach dając niepowtarzalną pamiątkę na całe życie.

Na ściance weselnej mogą znaleźć się imiona nowożeńców, ale równie dobrze cytat, czy napis weselny. Należy pamiętać, że również nasi bliscy będą chętnie fotografować się na tle takiej ścianki. Zdjęcia oprawione w ramki wspaniale prezentować się będą później w domach rodzinnych. Szczególnie ciekawą propozycją jest złoty napis na ściankę weselną, który będzie odbijać blask fleszy tworząc piękną grę świateł. Modną dekoracją jest także specjalnie wykonane koło- obręcz ślubna z napisem „Młoda Para”.
AleDekoracje.pl oferują również ozdoby stołów, tablice, rejestracyjne, napis LOVE, różnego rodzaju szyldy, inicjały Pary Młodej, drewniane dekoracje ślubne z drewna, czy przezroczystej pleksi.
Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy, salony.

 

 

Napisy do zawieszenia

Sklep ślubny aledekoracje.pl oferuje napisy weselne do zawieszenia. Wysyłane przez nas napisy ślubne można zawiesić na druciku, sznurku, przykleić dwustronną taśmą montażową dostępną do kupienia w większości marketów budowlanych. W kategorii napisy do zawieszenia znajdą Państwo inicjały Pary Młodej, koło z imionami Pary Młodej, napisy weselne na bramę,  napis na ściankę weselną. Po dokonaniu zamówienia personalizowanych dekoracji weselnych na Państwa skrzynkę prześlemy wizualizacje do akceptacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl